Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor - Widzew: Zadyma po meczu (wideo,zdjęcia)

Utworzony przez WEST, 2 września 2009 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Dlaczego zasłaniacie twarze spokojnych kibiców - przecież to taka spokojna młodzież. Powinno być jak w filmie "MIŚ". Zdjęcie na pierwszą stronę z dopiskiem TYCH NIE OBSŁUGUJEMY. A przy okazji darmowa reklama w magazynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli piłka nożna terroryzuje miasto trzeba ją zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pseudoredaktorze Smaga, wywiad z panem Wójtowiczem został przeprowadzony już kiedy kibice wyszli ze stadionu. Trzeba było być na meczu a potem wokół stadionu, żeby wiedzieć co się pisze. Proszę zapytać pana Kota, z RMF który był blisko wszystkiego!!........A gdzie zdjęcia z oprawy?? No tak nie ma! Bo pan Kaczanowski stał pod stadionem czekając na sensację, a nie na stadionie!! ....ŻAL, ŻAL,ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te zamieszki ? Od pewnego czasu dziennik goni za sensacją regularnie atakując Motor , jest już szmatławcem typu ,, Fakt '' . Gdzie rzetelność i obiektywizm ? Prowincjonalni redaktorzy chyba nie widzieli prawdziwej zadymy , moga opisywać tylko wiejskie zabawy . Gdzie relacja z meczu , dopingu , oprawy ? LUDZIE NIE KUPUJMY TYCH BREDNI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż miło patrzeć jak policjanci pałują tego bezmózgiego idiotę, który chwile wcześniej rzucał znakiem i kubłem. Dostał pał i bardzo dobrze, jeszcze pare powinien dostać no ale by mówili że policja jest brutalna.... Bandytyzm pałować trzeba z zarodku. Szkoda tylko że tego cwaniaka co leje pod kompresorem jakś pała policyjna nie dopadła, ech. Jeszcze przyjemniej by się patrzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postronny napisał:
Gdzie te zamieszki ? Od pewnego czasu dziennik goni za sensacją regularnie atakując Motor , jest już szmatławcem typu ,, Fakt '' . Gdzie rzetelność i obiektywizm ? Prowincjonalni redaktorzy chyba nie widzieli prawdziwej zadymy , moga opisywać tylko wiejskie zabawy . Gdzie relacja z meczu , dopingu , oprawy ? LUDZIE NIE KUPUJMY TYCH BREDNI !!!
Jakbym chciał wiedzieć jaki był mecz- to bym poszedł. Mnie interesuje co to bydło robi po meczu na mieście wśród normalnych ludzi i dlaczego nie można o normalnej godzince- np. o 19- wrócić do domu (ulice pozamykane, komunikacja wstrzymana)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak fajnie... Na meczu była super atmosfera i mecz był ciekawy, a prasa oczywiście napisała o kilku osobach, które chciały sobie pobiegać... Skoro już tak chcecie pisać o kibicach, to napiszcie przynajmniej o tych 80-90% kibiców, którzy poszli do domów po meczu ! Szczerze, to mam gdzieś zdanie innych ludzi o tym, że idę z szalikiem z meczu. Ważne, że ja wiem jaki jestem i zdanie innych (zresztą opierane na tego typu artykułach) mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie martw się, kibice motoru to ludzie honoru, a więc jeden za wszystkich, wszyscy na jednego. Tym razem było że jeden za wszystkich dostał.
A wkrótce wszyscy dostaną za jednego. Kibice oczywiście hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bydło zwane kibicami tej szmacianki należy codziennie) za byle co lać i słuchać czy żyją żadnej litości. Ale zwasze znajdzie sięjakiś pismak który będzie bronił tego bydła. Na mecze powinni jeździć w wagonach do przewozu węgla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSTRZEJ KARAĆ TO BEZMYŚLNE BYDŁO!!! CZY W PAŃSTWIE PRAWA MOŻEMY SOBIE POZWALAĆ, BY deb***E TERRORYZOWAŁY MIASTO? JESZZCE ZAOSTRZYĆ KARY DLA TYCH PÓŁGŁÓWKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rokitnie na wysypisku śmieci zrobić im stadion i niech tam bydło jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szym napisał:
policja powinna strzelać z ostrej amunicji do tego bydła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto by potem osądził policję, jakby tak z byle powodu strzelała do ludzi. Puknij sie w głupi łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM TEGO DLACZEGO ORGANIZATOR MECZU NIE POTRAFI ZORGANIZOWAĆ OCHRONY, A POLICJA DURNIE SIĘ GANIA I GRUPKAMI LEJE JEDNEGO, KTÓRY IM SIĘ NAPATOCZY. ŚMIAĆ SIĘ CHCE Z GŁUPOTY NASZEJ POLICJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM Z LUBLINA I SRAM NA mOTOR. WSZYSCY JEGO KIBICE MOGA MI CHLASTAC PYTONGA. JAK SPOTKAM DRESA NA ULICY TO GO ZASTRZELE, TAKZE STRZEZCIE SIE PAJACE BEZ PRZYSZLOSCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, i znów rodzice nie dopilnowali żeby łyknął leki. Akcja miała polegać na wpisywaniu "CAŁY LUBLIN LEJE NA PSEUDOKIBICÓW MOTORU" łebku rozczorchrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Mamusia i tatuś synka nie nauczyli zachowywać się w miejscach publicznych, że nawet małpa z porażeniem mózgowym więcej myśli niż ci wszyscy kibice razem wzięci. To policja powinna mieć wolną rękę, i bić ich dotąd aż rozumu nabiorą. Jakoś mi nie szkoda tego chłopaczyny co leży a policja go leje, za niewinność na pewno go nie złapali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiarze maja jeden problem, zawsze na strzelaninę przychodzą z nożem, juz takich dwóch skończylo w Lublinie z przestrzelonymi kolanami. A nas, uzbrojonych, jest coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 4 września 2009 r. o 08:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie? kto zapłaci za akcję policji i koszty związane z eskortą bydła na stadion i ze stadionu? po co te szwadrony policji i ochrony, niech się deb***e pozabijają przecież o to im chodzi, oni nie mają nic wspólnego ze sportem, a policja powinna zadbać w tym czasie o bezpieczeństwo normalnych obywateli i mienia. jeszcze jedno: ryje kiboli powinny być prezentowane publicznie w mediach, a nie jakieś paski na oczy i "rozmazywanie" twarzy pozdrawiam prawdziwych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...